Klima montajı

Alanya klima servisi sizlere klima montaj ve de-montaj hizmeti sunmaktadır. Bulunduğunuz ortamlarda en uygun yere, en az hasar ve minimum boru ile kaliteli bir montaj işlemi gerçekleştirir.

Klima montajı yapılırken dikkat edilmesi gerekenler konusunda sizleri ayrıca bilgilendirdik.

Çoğu zaman size klima montajını bile ücretsiz yapacağınız söyleyen firmalardan bir hayli memnuniyetsiz kalırsınız. Çünkü size özellikle yaz aylarında öyle bir randevu günü verirler ki bir bakarsınız üzerinden neredeyse 1 ay geçmiş. Böyle bir durumda elbette yaz ayını özellikle bunalarak ve onları bekleyerek geçirecek değilsiniz. Sizler klima montajı için bizleri tercih edebilir ve en kısa süre içinde istediğiniz kısma klima montajını yaparak sorunsuz ve çalışır vaziyette sizlere teslim ederiz.

Alanya klima servisi olarak klima montajı için ekiplerimiz oldukça deneyimlidir ve en az tesisat borusu dolaşacak ve en az hasar bırakacak şekilde montaj işlemi yapılır. Bunlar için özellikle ekiplerimiz eğitim almışlardır ve sizlere fikirlerde sunarak en uygun yerin saplanmasında yardımcı olacaklardır.

Klima montajı sonrasında cihazın çalıştırılması yapacak ve sizlere sorunsuz olarak teslim edilecektir. Markası ne olursa olsun bizler her türlü marka için hizmet vermekte ve hepsinin en başarılı şekilde montajını yapmaktayız. Elbette sadece montaj mı? Tabi ki hayır. Bunların yanı sıra klimalarınızın yıllık bakımlarını ve yine bunun yanında olası arızalar içinde en başarılı çalışmalarımız ile hizmet vermekteyiz.

Sizler ister klima montajı, ister bakım ya da tamir için arayın. Hepsinde güler yüzlü ve güven dolu personellerimiz ile hizmet alacak ve en önemlisi en kısa zaman diliminde istekleriniz sonuçlandırarak boşa beklememiş olacaksınız. Hizmetlerimiz ile sizlere her zaman hizmet vermeyi arzu ederiz.

Dikkat!

  • Yanlış montaj sonucu klimanızda hasara sebep olabilirsiniz. Borudan akıntı, sızıntı yapabilir.
  • Yanlış montaj sonucu evinizde hasara sebep olabilirsiniz. Özellikle destekleyemeyecek bir duvara klimanın takılması sonucu ciddi zararlarla karşı karşıya kalabilirsiniz.
  • Montajda çıkan aksaklıklar veya deneyimsizlikler sonucu klimanızın verimi ve performansı düşebilir. Gaz kaçağı veya drenaj hataları özellikle çok sıkıntı çıkarabilir.
  • En zalim durum ise şu olacaktır: kesin olarak klimanız GARANTİ KAPSAMINDAN ÇIKAR.

Servis Talep Formu

Bu Formu Oluşturduğunuz An Servis Ekibimizi Çağırmış Olursunuz